Sauna Jacuzzi Sasha Mi

Sasha-Mi je verze sauny Jacuzzi se dvěma moduly a skládá se ze sauny a z hammam + emocionální sprchy. Sauna je vyrobena ze dřeva, tvrzeného skla a ocelo

Sauna Jacuzzi Sasha Mi

Sauna Jacuzzi Sasha Mi

Sasha-Mi je verze sauny Jacuzzi se dvěma moduly a skládá se ze sauny a z hammam + emocionální sprchy. Sauna je vyrobena ze dřeva, tvrzeného skla a ocel. Inteligentní a ergonomický design, v kombinaci s Technologií Jacuzzi®, dosahuje formální a funkční syntézu která nabízí všechny výhody skutečného wellness centra s opravdu kompaktními rozměry: 260x120x225cm. 

Řešení domácího wellness Sasha-Mi je ideální v domácnosti nebo na hotelovém pokoji a nabízí špičkový profesionální výkon kombinující osobní hygienu s profesionálními službami, kterými jste opečovávání v komerčním wellness.

 

 

Sauna Sasha Mi Sauna Sasha Mi Sauna Sasha Mi

  

Kompletní wellness studio do domácnosti:

Jacuzzi Sasha Mi

Byla vytvořena za jedinným účelem a to dosáhnout v domácnostech takového stupně relaxace, jaké jsou dosahovány v komerčních wellness centrech. Vlastní kousek wellness může mít dnes doma již téměř každý. Tato speciální kombinace Sasha-Mi obsahuje dva moduly. 

SAUNA

Bio sauna (60°C - vlhost 30-35%)
Římská sauna (70/75°C - vlhkost 20-35%)
Finská sauna (90°C - vlhkost 12%)

Velké skleněné panely propouštějí světlo a vytváří tak designově a opticky prostornou saunu.

HAMMAM + Emociální sprcha

Tepidarium (35/40° - střední vlhkost)
Hammam (40/45° - vysoká vlhkost)
Calidarium (45/48° - vysoká vlhkost)

Sprchový déšť
Ruční sprcha 
Aromatické esence
Variabilní světelný systém
Připojení audio systému
Automatické odvápňování


Sasha Mi výkres


Sauna a Hamman emocionální sprcha splní ty nejnáročnější relaxační požadavky ve vlasntím. Součásti celého kompletu Sasha Mi je také dřevěné vědro a naběračka. Další vybavení sauny již nemusíme déle představovat a zajisté jej saunisté znají. Jedná se o standardní opěrky hlavy, generátor páry, termo vlhkoměr pro měření teploty a vlhkosti a také přesýpací hodiny (15minut). Díky tomuto vybavení, které je dodáváno vždy jako součást Suny Jacuzzi Sasha Mi dosáhnete těch nejlepších "saunových" výsledků i u sebe doma.

Dotaz Sasha

 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */ sKlik Bez konverze.