Vířivka na střešní terase domu

Malou, za to ale výkonou vířivou vanu Villeroy & Boch A5L jsme instalovali na střešní terase v Praze. Vedle příjemného posezení, a proskleného relaxačního prostoru jsme za pomocí vysokozdvižného jeřábu umisťovali a instalovali tuto vířivku. Při instalaci nevznikly žádné potíže ani překážky a vše proběhlo velice hladce. Dokážeme tedy vířivku instalovat i skrze střešní okno, ale to nebylo v tomto případě potřeba :-).

Vířivka A5L je takovém barevném provedení, které se hodí k okolní podlahové krytině a také zastřešení terasy. Zároveň s touto vanou jsme klientovi samozřejmě dodali termický kryt, který slouží pro udržení teplé vody ve vířivce a zabraňuje odpařování vody. Při instalaci jsme vířivku samozřejmě napustili, odzkoušeli a uvedli kompletně do provozu.

Malá ale výkoná vířivka A5L

Vířivá vana menších rozměrů, která je určena pro 3 osoby s označením Villeroy & Boch A5L. Rozměry vířivky jsou pouze 173x213cm a s maximální hloubkou 79cm. Vejde se do ní 920L vody a je standardně osazena třemi Jetpak panely, tedy vyměnitelnými panely s různým rozložením trysek. Vířivka disponuje dvěma PE filtry s koloidním stříbrem a velmi kvalitním Ozonátorem a tak je zde vždy jistota, že voda v této vířivce, tak jako ve všech vířivkách značky Villeroy & Boch zůstane velmi dlouho čistá, průzračná a bezvadná. Vířivka je osvětlená vně i uvnitř Led diodami a má také designový vodopád.

Fotogalerie Vířivka na střešní terase domu

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat