Venkovní sauna dům

Instalovali jsme další luxusní venkovní saunu neboli sauna dům. Tento venkovní domek obsahuje velkou řadu relaxačních procedur, které si určitě nebudete moci vynachválit. Základní procedurou v sauna domku panorama s celoproskleným výhledem je Bio a Finská sauna. Díky tomu, že je sauna domek vyroben kompletně z cedrového dřeva, je opravdu nezkutečně uklidňující v této sauně relaxovat a přitom přivonět k opravdovému kusu přírody. Celkový dojem luxusního sauna domu přiostřuje kvalitní solná stěna z himalájské soli!

Díky ALU dveřím na vstupu do sauny se vám nikdy nemůže stát jakýkoliv zádrhel nebo problém a díky ergonomickým lehátkům je až nebezpečí toho, že v sauně samou blažeností usnete. 

Po saunování je dobré dát si chladnou koupel a k tomu je v tomto sauna domku připraven sprchový kout. Komplexnost a kvalitnost sauny je podpořená izolačními dvoj skly 2x 8mm a kvalitní izolací jak ve stěnách tak ve stropě a podlaze sauny.

A co je opravdu na tomto domku dokonalé, je možnost ovládat všechny funkce pomocí chytré aplikace v telefonu nebo tabletu. Sauna je totiž pomocí Wifi modulu napojena na váš domácí internet a tak si můžete kdykoliv a odkudkoliv saunu zapnout, vyhřát a jakmile dorazíte domu, tak si ji jen v pohodlí užívat!

Fotogalerie Venkovní sauna dům

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat