Finská a vario/bio/bylinková sauna

V "koutku" rodinné pohody jsme instalovali Finskou vario/bio/bylinkovou saunu. Tato je vytvořena zcela na míru a pyšní se plně prosklenými dveřmi a jednou prosklenou boční stěnou. Jako topení a vyhřívání sauny je zde zvolena jedna vytápěcí jednotka značky Sentiotec Concept R s výparníkem z nerezi AISI 430, díky níž můžete z klasické finské sauny ihned "vyrobit" např. bio saunu, aroma saunu nebo bylinkovou saunu a to díky možnosti přidávání vonných esencí a polévání horkých kamenů.

Celá sauna je z přirodního smrkového dřeva z exteriéru a v interiéru je poté použito velmi kvalitní cedrové dřevo bez napouštědel, tedy také zcela přírodní.

Speciálním vybavením této sauny je příslušenství, lavice Abach z cedrového dřeva, které vás ani při 100°C nebudou pálit.
Sauna je dále interně doplněna LED osvetlěním, které lze snadno ovládat a tak nastavovat jeho intenzitu i barevnost.

Vířivá vana, kterou vidíte ihned vedle jako doplněk naší Finské vario sauny není bohužel od nás :-(. Naše kvalitní vířivky od firmy Villeroy a Boch se do tohoto skvělého prostoru nedaly dostat a to o pouhých 3cm. I to může být důsledek projektování u kterého se něco opomoene :-(.

 

 

Fotogalerie Finská a vario/bio/bylinková sauna

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat