Typy a druhy vířivek

Přemýšlíte nad tím, že byste si pořídili vířivku, ale nevíte, kam jí umístit, kde by pro ní bylo nejvhodnější místo?

Vířivka pro vás bude místo, kde si budete moci odpočinout po náročném dni, místo, kde budete relaxovat nebo si užívat příjemně strávené chvíle s Vašimi blízkými.

Venkovní vířivka

Venkovní vířivky mají mnoho výhod. Jednou z nich je to, že jste neustále na čerstvém vzduchu a díky izolaci a ohřevu vody ve vířivce si můžete relax užívat kdykoliv během celého roku. Teplá vířivá masáž v mrazivé zimě má svoje kouzlo.

Pokud si chcete nechat dát vířivku ven, máte hned několik možností. Venkovní vířivky mohou být zapuštěné do země, postavené na terase, zapuštěné do dlažby terasy nebo jenom čistě volně postavené na zahradě.

Záleží jenom na Vás a na možnostech, které máte.


Vyberte si venkovní vířivku Villeroy & Boch

Vyber si vířivku na zahradu Villeroy Boch


Volně stojící vířivka

Venkovní vířivky mohou být tedy rovnou postaveny volně na zahradě. Výhodou volně umístěné vířivky je to, že můžeme měnit její místo, pokud se rozhodneme, že ji chceme přemístit.


Venkovní vířivka Villeroy & Boch může být i volně stojící

Vyber si vířivku na zahradu Villeroy Boch


Zabudovaná vířivka

Další možností je zabudování vířivky do přesného rozměru v zemi. Ten je většinou cca o 1,5 cm větší než je rozměr vířivky a kolem vířivky se provede zakrytí například terasovými prvky nebo dlažbou. Takto instalovaná vířivka bude dokonale splývat s terasou a bude vytvářet luxusní dojem. Pokud je vířivka takto zabudovaná, nechává se v zakrytí místo, které slouží jako technické servisní místo, kde jsou umístěné veškeré technologie vířivky a v případě servisu nebo její opravy se nemusí demontovat celá vířivka. Výhoda zabudované vířivky je její lepší stabilita a také lepší přístup, je umístěná níž a proto se do ní snáze vstupuje.

V naší nabídce vířivek najdete velké množství typů a druhů a dle Vašeho přání zajistíme umístění vámi vybrané vířivé vany, jak si budete přát. Nabízíme veškerou realizaci stavby a úpravy prostoru kolem Vaší vířivky.


Vířivky Villeroy & Boch mohou být i zabudované

Vyber si vířivku na zahradu Villeroy Boch
SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

/* */