Nafukovací, mobilní vířivky

Nafukovací vířivky jsou ideální do každé domácnosti. Každá vířivka vám dopřeje neopakovatelný pocit klidu a relaxace, uvolní natažené svaly a dovolí vám odpočinout si po náročném dni. Nafukovací vířivky se vyrábí v celé řadě modelů o různých velikostech, pro celou rodinu nebo osazenstvo vaší zahradní party.

Nafukovací vířivky NEPRODÁVÁME / NESERVISUJEME
EuroWellness s.r.o.

Nafukovací, Mobilní vířivky (Marimex, Mountfield, PureSpa, Intex)

Nafukovací vířivky mají  jednoduchou nafukovací konstrukci, která umožňuje jejich sestavení během pár minut. Tato vlastnost - mobilita je zároveň s cenou nafukovacích vířivek jednou z předností oproti klasickým masážním vířivým bazénům Klasické pevné vířivky mají poměrně velký nárok na prostor a s ohledem na jejich hmotnost a rozměry se jen těžko mohou někam stěhovat. Nafukovací vířivky proti tomu přinášejí srovnatelný komfort, který zažijete i s klasickou vířivkou.

Nafukovací vířivku můžete převážet jak se vám zachce. V létě si ji můžete převést jednoduše na chalupu a využívat masáže například během celých prázdnin. Až se budete vracet domů, vířivku jednoduše přemístíte na vaši terasu či dovnitř do vašeho domu. Nafukovací vířivky jsou určené pro celoroční využití včetně zimního období. . Díky snadné instalaci je vaše vířivka  připravena maximálně do 10 minut. K instalaci nafukovacích vířivek nepotřebujete služby architekta, instalatéra ani elektrikáře. Vířivku nafouknete, napustíte, zapojíte do zásuvky a si užíváte si relaxace. Jediné, co potřebujete k zapojení nafukovací vířivky, je zahradní hadice pro napuštění vířivky vodou a běžný přívod elektrické energie. Pro instalaci nafukovací vířivky stačí pevný podklad, který bezpečně unese příslušnou hmotnost (např. 800 l vody a k tomu váhu osob uvnitř). Pak už jen stačí napustit vodu a nechat ohřát, zatímco si jdete pro plavky.


Vyberte si raději pevnou kvalitní vířivku Villeroy & Boch

Všechny vířivky Villeroy & Boch dodáváme vč. TERMOKRYTU a montáže. Možno dokoupit také ZVEDÁK TERMOKRYTU

Vyber si vířivku na zahradu Villeroy Boch


Nafukovací vířivka a materiál (PureSpa, Marimex, Mountfield, Intex)

Nafukovací vířivka je vyrobená z tvrzeného syntetického materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost. Korpus nafukovacích vířivek tvoří pevná nafukovací konstrukce, která se nejvíc podobá nafukovacímu bazénu. Součástí nafukovacích vířivek je také soustava masážních trysek, které pomocí proudu vzduchu vytváří tisíce drobných bublinek pro příjemnou masáž svalů a relaxaci.

Každá nafukovací vířivka je vybavena elektrickým ohřevem vody, jež snadno vyhřeje vodu až na 42°C. Součástí vířivek je termoizolační termokryt, který zabezpečuje minimální tepelné ztráty z vodní hladiny. Vířivka obsahuje také tlakový manometr, který hlídá tlak vzduchu při procesu nafukování. Nafukovací vířivky mohou mít také ochranný kryt nebo termopodložku, které zabraňují úniku tepla a tím snižují spotřebu elektrické energie, brání i spadu nečistot do vody ve vířivce. Dalšími součástmi nafukovacích vířivek mohou být bezpečnostní číselný zámky a kartušové filtrace pro průzračnou vodu. Některé nafukovací vířivky mají kartušová filtrace, která se od běžné bazénové filtrace odlišuje především možností vodu navíc ohřívat.

Typy nafukovacích vířivek

PureSpa Deluxe - nafukovací vířivka
Pure Spa Bubble - nafukovací vířivka

a spousty dalších...


Vyberte si raději pevnou kvalitní vířivku Villeroy & Boch

Všechny vířivky Villeroy & Boch dodáváme vč. TERMOKRYTU a montáže. Možno dokoupit také ZVEDÁK TERMOKRYTU

Vyber si vířivku na zahradu Villeroy Boch