Co je Villeroy & Boch

Villeroy & Boch je renomovaná společnost se sídlem v Německu, která se specializuje na výrobu luxusních koupelnových produktů a vířivek. Jejich prémiový porcelán je široce uznáván po celém světě a jejich historie sahá až do roku 1748, kdy byla značka založena Françoisem Bochem a Nicolaem Villeroyem. Od té doby se stali jedním z předních světových výrobců keramiky a porcelánu.

Villeroy & Boch nabízí širokou škálu produktů pro koupelny a kuchyně, které kombinují prvotřídní design, kvalitu a inovace. Jejich sortiment zahrnuje nejen luxusní koupelnové soupravy a kuchyňské nádobí, ale také špičkové vířivky pro wellness a relaxaci.

Villeroy & Boch - porcelán, vířivky

Společnost Villeroy & Boch je známá svou dlouhou tradicí a precizním zpracováním, což se odráží ve všech jejich výrobcích. Kromě toho, že nabízejí špičkové produkty pro domácnost, Villeroy & Boch se také angažuje v projektování a vybavování luxusních hotelů, restaurací a dalších komerčních prostor, čímž si upevňuje svou pozici jako lídr na trhu.

Pro kompletní přehled jejich sortimentu a inspiraci pro vaši domácnost, navštivte oficiální webové stránky společnosti Villeroy & Boch na www.villeroy-boch.cz. Tam naleznete široký výběr produktů a další informace o této prestižní značce.