Římské lázně

Římské lázně mají tisíciletou tradici. V římských lázních staří Římané relaxovali, probíhala tam duševní i tělesná očista, ale také tam živě diskutovali a dokonce hráli i společenské hry. 

Římské lázně

Římské lázně

Římské lázně v dnešní době slouží hlavně k léčebným účelům a pro jejich regenerační účinky. Římské lázně pozitivně ovlivňují dýchací cesty, prokrvují a čistí pokožku, uvolňují a regenerují svalový aparát. Jako většina saun a wellness jsou vhodné pro relaxaci, odbourání stresu a odpočinek.

 

Teplota: 45 °C
Vlhkost: až 100 %
Rozměry: libovolné,dle přání zákazníka

 

Římské lázně představují svět horké páry a příjemné relaxace a posezení. V římské lázni se teplota vzduchu pohybuje okolo 45 °C a jsou v nich vyhřívané lavice. Místnost tvoří většinou ovál. Ve středu je umístěn parní generátor, který vytváří kontinuálně páru a tím tvoří vlhkost vzduchu kolem 100 %. Celá místnost je obložena keramickou mozaikou a může být doplněna i o moderní technologie a programy například na dávkování páry.

Římské lázně se těší pro svou tradici veliké oblibě v každém wellness. Velikost a provedení římských lázní přizpůsobíme dle přání zákazníka, záleží, co si budete přát, jakou vizualizaci i prostorové uspořádání. 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat