Kompletně modifikovatelná sauna na míru. Zvolte si rozměry, příslušenství, způsob vytápění (Infra, Bio, Finská) a další doplňky, které se vám budou líbit.

Rozměry sauny: libovolné

Sauna na míru Sentiotec Lindea - Lindea na míru

Lindea na míru

Sauna Lindea je specifická a ojedinělá sauna firmy Sentiotec, kterou lze vyrobit celou zcela na míru. U této designové sauny nejste ničím omezení. Tento typ dokážeme umístit do každého prostoru, vytvořit záhyby, šikminy a další specifické věci. Sauna Lindea Sentiotec je vyráběna pouze v provedení DELUXE. Pro samotnou výrobu je použito lipové dřevo nejvyšší kvality, které není spojováno klasickým "drážkovým způsobem", ale moderními designovými prvky - názornou ukázku můžete vidět v dolní části této stránky Fotoglerie.

Interiér sauny podle požadavků

Interiér sauny lze zařídit opět podle vašich představ. Více lehátek, více sedátek, opěrek, cokoliv si budete přát vám rádi navrhneme v 3D vizualizaci.

Zvolte si vytápění

Vytápění sauny můžete opět zvolit. Pro nejlepší využití tohoto luxusního produktu doporučujeme kombinovat rovnou několik typů vytápění - Infra, Finská, Bio.

Příslušenství sauny Sentiotec jaké si přejete

Samozřejmostí saunového komplexu Lindea Sentiotec jsou další příslušenství a doplňky jako např. ovládání celé sauny, které může být umístěno jak uvnitř samotné sauny nebo vně a které lze napojit na Wifi a saunu tam můžete ovládat a zapínat/vypínat odkudkoli a kdykoli.

Interní i externí osvětlení, bezpečnostní sklo a skleněné bezpečnostní dveře na třech pantech jsou dnes již standardem u všech kvalitních designových saun Sentiotec.

 

Lindea sauna Sentiotec Lindea - Sauna na míru, Infra, Finská nebo Bio

Technická specifikace sauny Lindea Sentiotec:

Rozměry: libovolné
Vytápění: libovolné (Infra, Finská, Bio)
Bluetooth modul
Led osvětlení (interní i externí)
Lavice a sedátka - velikosti i rozmístění na míru libovolné
Ovládací panel - externí či interní umístění
Opěrky hlavy, odvětrávací otvory, podlahový rošt - libovolný počet, rozměr i umístění
Bezpečnostní skleněné prvky (prosklená přední stěna, dveře apod.)

a další.

 

 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat