Bylinná sauna

Bylinná sauna je typ sauny, která kombinuje prohřívárnu s nízkou vlhkostí, teplotou okolo 45 - 50 °C a bylinným aroma. 

Bylinná sauna

Bylinná sauna

Do prostoru bylinné sauny je v pravidelných intervalech vstřikován vonný bylinný aerosol. Odpočiňte si v bylinné sauně, příjemně vyhřáté, osvětlené místnosti plné voňavých výparů z léčivých bylin. Suchá bylinná prohřívárna je balzám pro duši a nervy, z bylinné sauny budete odcházet odpočatí, s uvolněnými dýchacími cestami a vaše pokožka bude napnutá a pevná.

 

Teplota:  45 - 50 °C
Vlhkost: 35 %
Rozměry: libovolné

 

Pobyt v bylinné suché sauně je pohybuje kolem několika desítek minut, jedná se o nenáročnou proceduru, pohodlně se posadíte a vdechujete bylinné esence. Pravidelná návštěva bylinné sauny má také pozitivní vliv na imunitní systém a funguje jako účinná prevence proti různým onemocněním.

Bylinná sauna je obložená keramickým obkladem, uvnitř je sálavé teplo z podlahy a lavic a pravidelně je zde vstřikována bylinková esence. Bylinná inhalace je většinou v menších prostorách, nejčastěji oválného tvaru. Bylinnou saunu je ale možné navrhnout přesně dle přání a požadavků našich klientů, v designech, které ladí do celého wellness centra nebo lázní.

I bylinné sauny je možné vybavit všelijakým osvětlením a aparaturou pro přehrávání relaxační hudby. 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.