Wellness do 60m2

Rozmístění vířivky, saunyvodních dekorací a dalších prvků vhodných pro privátní a malé wellness centra do cca 60m2. Navrhneme samozřejmě řešení wellness relaxace komplet na míru vašim prostorám a finančním možnostem. Neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme vybrat prvky jako jsou vířivky, sauny a další doplňky pro váswellnes penzion.

Postavíme vám wellness dle přání

Máte tedy menší prostor a rádi byste si na něm nechali "postavit" wellness centrum? Pro nás to není žádný problém. Naším hlavním zájmem je zajistit vám tu nejlepší kvalitu. I menší místnosti o velikostech kolem 60 m2 se mohou proměnit v útulné a příjemné wellness centrum.  Dopřejte svým zákazníkům hojivé doteky přírodních procedur a nechejte o ně pečovat profesionály v oboru péče o tělo.

Vyřešíme wellness i pro malé prostory

Do menších wellness center můžeme umístit saunu, která by neměla v žádném wellness centru chybět. V saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dva až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s různými sprchovými hlavicemi. Ke zchlazení rozehřátého těla je k mání také ochlazovací vědro. Dalším vybavením může být např. nerezový bazén, který může plnit funkci ochlazovacího bazénu, popřípadě masážního bazénu.

Součástí  wellness je útulná relaxační místnost s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. I v menších prostorách se najde místo pro dermatologický stůl, který může být zároveň stolem klasickým masážním a také místem pro mokrou masáž s kombinací  s aroma dávkovači nebo pěnovým zábalem.

WellnessWellness do 60m2 vybavení

  1. Komerční vířivé vany
  1. Ochlazovací vědro
  1. Finská sauna
  1. Odkládací prostor
  1. Odpočinková místnost

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat