Wellness do 200m2

Pokud máte velký prostor na wellness, vybavíme Vám ho dle Vašich představ a přání. V ukázkovém wellness o velikosti do 200 m2 máme dostatek prostoru, abychom na něj umístili mnoho relaxačního vybavení.

Máme vybavení pro celého wellness

Celé wellness je pojato jako samostatná jednotka. Najdeme zde tedy recepci, kde budou Vaši zákazníci obslouženi a zároveň máme místo pro obsluhující personál. Dalším odděleným prostorem bude šatna s převlékárnou a sociální zařízení. Ve wellness centru máme samozřejmě také místo, kde si naši zákazníci mohou vychutnat odpočinek, jedná se o relaxační místnost s relaxačními lehátky a malým barem, kde si mohou dát k příjemnému odpočinku také například příjemné lehké občerstvení, například skvělý osvěžující zázvorový čaj nebo čerstvý fresh džus.

Pokud budeme věnovat pozornost wellness vybavení, základem je klasická sauna. Jako její alternativa je zde umístěna biosauna, která je kombinací finské sauny a páry.

Dále je zde umístěn masážní bazén, kde lze libovolně podle nálady a chuti využít vodní masáž v podobě  proudu padající vody z vodního chrliče, nebo lehčího dešťového vodopádu, případně podpořit fyzickou kondici více tempy v protiproudu.

Dokonalá relaxace díky kvalitnímu wellness vybavení

K dokonalé relaxaci pomůžou zážitkové sprchy a různými hlavicemi, například hlavice Mekong nebo Doccia sprcha. Ve wellness centru se nachází masážní lůžka, na kterých si zákazníci dopřejí relaxační nebo sportovní masáž. Dalším vybavením je sluneční sprcha a solárium, které zákazníkům dopřeje zdravé slunění a díky tomu načerpání další energie. 

WellnessWellness do 200m2 vybavení

 1. Dermatologický stůl
 1. Komerční vířivé vany
 1. Kneippovy lázně
 1. Zážitková sprcha
 1. Ochlazovací vědro
 1. Ochlazovací sprcha
 1. Ochlazovací bazének
 1. Finská sauna
 1. Bylinná sauna
 1. Hammam - parní lázeň
 1. Bahenní lázeň
 1. Recepce
 1. Šatna
 1. Toalety (WC)
 1. Masážní lehátko
 1. Desinfekce nohou
 1. Vyhřívaná lavice
 1. Občerstvení
 1. Odkládací prostor
 1. Odpočinková místnost
 1. Solarium

1. Dermatologický stůl

dermatologicky-stul

Vyhřívaná žulová deska s odtokovými žlábky, sprchovou hlavicí. Pro celkovou obahacující mokrou masáž těla. Možnost kompinace aroma dávkovači nebo pěnovým zábalem.

2. Komerční vířivé vany

komercni-virive-vany

Komerční vířivky, které nabízíme patří mezi Výjimečné vířivky značek Jacuzzi a Teuco a jsou vhodné pro nejrůznější veřejné provozy.

3. Kneippovy lázně

kneippovy-lazne

Kneippova terapie je užitečná pro tělo, pomáhá chránit před nemocemi a neduhy všech druhů, působí pozitivně na nohy a celé tělo, zpevňuje a zvyšuje imunitu, chůze ve vodě může evokovat příjemný pocit jako chůze v mokré trávě a na mokrých kamenech.

4. Zážitková sprcha

zazitkova-sprcha

Zážitková sprcha představuje léčebnou kúru s pozitivními účinky na celé tělo.

5. Ochlazovací vědro

ochlazovaci-vedro

Ochlazovací vědra se používají po saunování pro rozehřáté tělo, které je nutné po sauně zchladit. Vědra pro ochlazování jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů ochlazení po sauně či parní lázni.

6. Ochlazovací sprcha

ochlazovaci-sprcha

Ochlazovací sprchy jsou nejjednodušším způsobem ochlazení po sauně či parní lázni. Jsou levné, nenáročné na prostor a snadno se udržují.

7. Ochlazovací bazének

ochlazovaci-bazenek

Ochlazovací bazének je určen pro ochlazování těla v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samotný pobyt v prohřívárně) a je proto nutné užívat bazének s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

8. Finská sauna

finska-sauna

Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou.

9. Bylinná sauna

bylinna-sauna

Lehká vůně vás přivede do stavu klidu a pohody. Teplé klima sauny je vhodné i pro ty, kterým připadá klasická sauna moc horká nebo pro rodiče s dětmi.

10. Hammam - parní lázeň

hammam-parni-lazen

Parní lázeň neboli horkovzdušná mokrá lázeň. Tělo se nezahřívá tak prudce jako přisaunování a vlhkost vzduchu dosahuje 100%.

11. Bahenní lázeň

bahenni-lazen

Bahenní zábaly a lázně se používají například pro zmírnění bolestí při artritidě či po zlomeninách.

12. Recepce

recepce

Recepce je nejdůležitějším komunikačním místem všude tam, kde dochází ke komunikaci s klienty, takže samozřejmě i ve Vašem wellness a spa provozu.

13. Šatna

satna

Šatna je místem, kde se zákazním převléká, připravuje se na procedury a relaxace a také se upravuje po dokončení wellness procedur. Zákazníci si také v šatně uschovávají své osobní věci.

14. Toalety (WC)

toalety-wc

Montované sprchové a WC kabiny jsou vhodné jak do mokrých prostor aquaparků, wellness center a koupališť, tak i do venkovních nevytápěných prostor. Montované kabiny skvěle obstojí v hygienických i designových podmínkách.

15. Masážní lehátko

masazni-lehatko

Nejprodávanějším masážním stolem je stůl o šířce 70 cm. Čím je masážní lehátko širší, tím se Vám bude hůře masírovat.

16. Desinfekce nohou

desinfekce-nohou

Provozovatel bazénu a wellness by měl informovat své zákazníky o nutnosti desinfekce nohou například formou nástěnek nebo plakátů.

17. Vyhřívaná lavice

vyhrivana-lavice

Lehátka jsou určená k odpočinku a k relaxaci v prostorách wellness center, vitálních světů, bazénů, odpočinkových prostor, saun a dalších.

18. Občerstvení

obcerstveni

Součástí nabídky wellness a spa center je i nějaká forma občerstvení. Zákazníci mají možnost občerstvit se během pobytu ve Vašem wellness. Spokojenost bude na straně zákazníka i Vás jako provozovatele.

19. Odkládací prostor

odkladaci-prostor

Odkládaví prostory jsou většinou místnosti, kam ukládáme věci, které zrovna aktuálně v našem wellness nepotřebujeme.

20. Odpočinková místnost

odpocinkova-mistnost

V žádném wellness centru nemůže chybět útulná a pohodlná relaxační místnost s lůžky, kde si může zákazník lehnout a uvolnit se.

21. Solarium

solarium

Solárium je zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením (umělým opalování, „horským sluncem“).

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat