Wellness do 100m2

Toto je reprezentativní model vybavení wellnes o podlahové ploše do 100 m2. Naše firma je tu pro vás, aby vám s vybavením maximálně pomohla a vytvořila příjemné a oblíbené wellness centrum.

Wellness s mnoha vybavením

Co všechno můžeme do takového wellness centra umístit? Vaše relaxační centrum nabídne zákazníkovi místo k odpočinku, pohybu, ale i zábavě nový vodní a saunový svět pro malé i velké návštěvníky. Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned několik saun. Základem je klasická finská sauna. Příjemným zpestřením sauny může být bylinná sauna nebo jiné aroma sauny. Také infrasauna nebo parní sauna dokáže prohřát celý organismus a je vhodná pro větší okruh zákazníků, i pro ty, kteří klasickou saunu využívat nemohou. Ke zchlazení po saunování budou sloužit zážitkové sprchy a ochlazovací vědro, ale také sněhová místnost nebo ledová studna.

Součástí Vašeho wellness mohou být také například Kneipovy lázně, které jsou užitečné pro tělo, pomáhají chránit před nemocemi a neduhy všech druhů, působí pozitivně na nohy a celé tělo, zpevňuje a zvyšuje imunitu. Chůze ve vodě v Kneippově lázni může evokovat příjemný pocit jako chůze v mokré trávě a na mokrých kamenech.

Další vybavení wellness centra

V nabídce nechybí ani exotické procedury jako hammam. Ve wellness nechybí ani komerční vířivky, které poskytují blahodárnou koupel v bublající mineralizované vodě ve spojení s nadnášením, teplem a masáží. Na dermatologickém stole může zákazním podstoupit masáže na vyhřívaném lůžku, stejně jako mokrém masáže.

Jako každé správné wellness centrum nechybí ani zde relaxační místnost s lehátky, kde si každý může dopřát odpočinku a relaxace. 

WellnessWellness do 100m2 vybavení

 1. Dermatologický stůl
 1. Komerční vířivé vany
 1. Kneippovy lázně
 1. Zážitková sprcha
 1. Ochlazovací vědro
 1. Ochlazovací bazének
 1. Finská sauna
 1. Infra sauna
 1. Recepce
 1. Šatna
 1. Masážní lehátko
 1. Desinfekce nohou
 1. Občerstvení
 1. Odpočinková místnost

1. Dermatologický stůl

dermatologicky-stul

Vyhřívaná žulová deska s odtokovými žlábky, sprchovou hlavicí. Pro celkovou obahacující mokrou masáž těla. Možnost kompinace aroma dávkovači nebo pěnovým zábalem.

2. Komerční vířivé vany

komercni-virive-vany

Komerční vířivky, které nabízíme patří mezi Výjimečné vířivky značek Jacuzzi a Teuco a jsou vhodné pro nejrůznější veřejné provozy.

3. Kneippovy lázně

kneippovy-lazne

Kneippova terapie je užitečná pro tělo, pomáhá chránit před nemocemi a neduhy všech druhů, působí pozitivně na nohy a celé tělo, zpevňuje a zvyšuje imunitu, chůze ve vodě může evokovat příjemný pocit jako chůze v mokré trávě a na mokrých kamenech.

4. Zážitková sprcha

zazitkova-sprcha

Zážitková sprcha představuje léčebnou kúru s pozitivními účinky na celé tělo.

5. Ochlazovací vědro

ochlazovaci-vedro

Ochlazovací vědra se používají po saunování pro rozehřáté tělo, které je nutné po sauně zchladit. Vědra pro ochlazování jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů ochlazení po sauně či parní lázni.

6. Ochlazovací bazének

ochlazovaci-bazenek

Ochlazovací bazének je určen pro ochlazování těla v rámci saunové procedury. Způsob užívání je pro každého individuální (stejně jako samotný pobyt v prohřívárně) a je proto nutné užívat bazének s rozvahou a případně se předem poradit s odbornou osobou (saunér, lékař apod.).

7. Finská sauna

finska-sauna

Finská sauna je horkovzdušná suchá lázeň, při které jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou.

8. Infra sauna

infra-sauna

Tento typ prohřívání "Infra sauny" má jiný typ zdroje tepla než finská sauna.

9. Recepce

recepce

Recepce je nejdůležitějším komunikačním místem všude tam, kde dochází ke komunikaci s klienty, takže samozřejmě i ve Vašem wellness a spa provozu.

10. Šatna

satna

Šatna je místem, kde se zákazním převléká, připravuje se na procedury a relaxace a také se upravuje po dokončení wellness procedur. Zákazníci si také v šatně uschovávají své osobní věci.

11. Masážní lehátko

masazni-lehatko

Nejprodávanějším masážním stolem je stůl o šířce 70 cm. Čím je masážní lehátko širší, tím se Vám bude hůře masírovat.

12. Desinfekce nohou

desinfekce-nohou

Provozovatel bazénu a wellness by měl informovat své zákazníky o nutnosti desinfekce nohou například formou nástěnek nebo plakátů.

13. Občerstvení

obcerstveni

Součástí nabídky wellness a spa center je i nějaká forma občerstvení. Zákazníci mají možnost občerstvit se během pobytu ve Vašem wellness. Spokojenost bude na straně zákazníka i Vás jako provozovatele.

14. Odpočinková místnost

odpocinkova-mistnost

V žádném wellness centru nemůže chybět útulná a pohodlná relaxační místnost s lůžky, kde si může zákazník lehnout a uvolnit se.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat