Malé wellness

wellness 50m2

Wellness o rozměrech 25 - 50m2

Domácí malé wellnes u rodinného domu. Od návrhu po realizaci. Na základě konzultace a výkresů místa, kde si přejete malé wellness realizovat, vám dokážeme navrhnout ve 3D nejoptimálnější rozložení relaxačních zón. Do wellness o rozměrech do 50m2 se většinou vejde jak sauna, tak vířivka a např. relaxační lehátka nebo odpočinkový prostor. V mnoha případech si klienti volí také Kneippův chodník.

Co se hodí do "wellnessu"?

Vířivka Villeroy & Boch, Infra nebo finská sauna Jacuzzi, Kneippův chodník, zážitková sprcha, relaxační prostor, aj.

Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 Co se hodí do menšího Wellness

Jacuzzi Virtus

 

Profesionální vířivky Jacuzzi

Produkty této řady komerčních vířivek splňují veškeré platné normy na provoz a čistotu vody a jsou v souladu s náročnými hygienickými požadavky. Profesionální vířivky pro komerční využití jsou technologicky odlišné od spa vířivek pro domácí užívání. Přinášíme profesionální řešení hotelových spa a wellness center.

 

Prohlédněte si nabídku komerčních vířivek zde

Jacuzzi Sasha

Sauny Jacuzzi

Oplývají kvalitním designem i konstrukcí, za kterou stojí designér Albert Apostoli. Značka bratrů Jacuzzi již od počátku jejich "vynálezu" se snaží neustále o růst a o plnění snů a požadavků svých zákazníků nejen v oblasti vířivých a hydromasážních van, ale také v oblasti saunového světa.

 

Prohlédněte si nabídku saun zde

 

Vytvoříme vám kompletní 3D vizualizaci

Na základě prvotních jednání připravíme a vytvoříme 3D vizualizaci, který bude odrážet vaši představu malého wellness, se všemi relaxačními prvky, které společně vybereme. Navrhneme barevné řešení, rozmístění i doporučené kombinace prvků.

  3D Skica prostor pro malé wellness do 50m2

 3D Skica prostor pro malé wellness do 50m2
 

Zpracujeme kompletní stavební připravenost

Jakmile se shodneme na kompletním řešení a rozvržení, zařídíme veškeré potřebné "papírování" k tomu, abychom mohli začít se samotnou výstavbou malého wellness.. třeba přímo u vás na zahradě.

 male wellness - stavebni pripravenostSauny a vířivka stavební příprava

 

Zajistíme realizaci jednotlivých wellness technologií

Jakmile se shodneme na kompletním řešení a rozvržení, zařídíme veškeré potřebné "papírování" k tomu, abychom mohli začít se samotnou výstavbou malého wellness.. třeba přímo u vás na zahradě.

technicka místnost

REALIZACE - Malé wellness

  • wellness4
  • realizace_male_wellness_007
  • realizace_male_wellness_010
  • realizace_male_wellness_011
  • wellness16e1472726551514
  • 9
  • img2446edit

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat