Vířivka Villeroy & Boch X8

Vířivka z řady X-series X8 je největší vířivkou této řady. Představuje maximální komfort a relaxaci až pro 8 osob. Skořepina vířivky je vyrobena ze stabilní podpůrné struktury a bezúdržbovým a vysoce kvalitním proti UV záření odolným  akrylátem. Jako ke všem modelům řady X-series si můžete k vířivce dokoupit standardy a doplňky té nejvyšší třídy, například reproduktory s hudební projekcí, které se ovládají pomocí bluetooth nebo pomocí smartphone.  Trysky jsou podsvícené LED osvětlením a tím doplňují pocit dokonalé relaxace.

Přidaná hodnota kvality vířivek X-Series zahrnuje výběr z modelů s velkým počtem nerezových trysek, různých rozložení a výběrem funkcí. Model X8 nabízí osvětlený vodopád, pohodlné opěrky hlavy a další detaily zařízení jako je ozonizátor a filtr s inteligentní technologií, kteří pomáhají čistit vodu snadno a přirozeně.

Rozměry vířivky jsou 239 x 239 cm, hloubka dosahuje 97 cm. Vířivka je pro 8 osob. Celkem obsahuje 40 trysek. Vířivka má ozonátor. Objem vody je 1840 l. Váha vířivky je 344 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 

 

DOPRAVA + MONTÁŽ + CHEMIE + TERMOKRYT V CENĚ

Zateplená vířivka | Vodopád v ceně | Nerezové trysky | Automatická filtrace | Ozonátor | Vrchní termokryt

Vířivka X8 Vířivka X8

Technické parametry: Vířivka X8

Rozměry 239x239x97 cm
Počet míst Vířivka pro 8 osob
Vodní čerpadlo 2x 2,5 HP
Počet trysek 40
Osvětlení ANO (LED)
Vrchní termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 1840 l
Hmotnost bez vody 344 kg
Cena bez DPH ZOBRAZIT CENU

Počet míst ve vířivce

Rozměry vířivky

239x239x97 cm

Představení vířivky Villeroy & Boch

Další vybavení a přednosti vířivky:

- Technologie Classic
- Rámová konstrukce EnduraFrame TM
- Ovládání X-Control
- Exkluzivní masážní trysky z nerez oceli
- Kompletní pěová izolační výplň šetřící energii
- Vodopád X
- Automatická filtrace
- Ozonátor
- Vrchní termokryt (V CENĚ)


Porovnávání modelů

Vířivka X8

Fotogalerie

detail reproduktoru virivky spa Villeroy Boch - Vířivka X8
Specialni filtrace virivek Villeroy Boch - Vířivka X8
specialni trysky ve virivce Villeroy Boch - Vířivka X8
system trysek ve virivce - Vířivka X8
vodopad barevne podsviceny virivek Villeroy Boch - Vířivka X8
vodotesny reproduktor Villeroy Boch - Vířivka X8
vysouvaci vodopad virivek Villeroy Boch 2 - Vířivka X8
xseries virivka Villeroy Boch - Vířivka X8
X-SERIES_AE8A5232 - Vířivka X8

Technologie vířívky

ÚSPORA, ENERGIE

Villeroy & Boch lázně jsou energeticky nejúspornější lázně na světě. „EnergySave“ systém izoluje vířivku a pomáhá jí co nejvíce zabránit úniku tepla. S JETpak ® technologie, je teplo recyklováno u vnitř lázně, protože veškeréí instalatérské potrubí zůstává ponořeno do teplé vody. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch splňuje přísné energetické pokyny kalifornské energetické komise (CEC). S vyšší energetickou účinností. S vířivkou Villeroy & Boch ušetříte několikanásobně více peněz o proti ostatním.

KVALITA

(1) UniBase™: Prvotřídní základ pro nejlépe navržené a povětrnostním vlivům odolné lázně; tato lisovaná báze ABS snižuje hluk a vibrace, a je vyrobena z robustních a trvanlivých syntetických materiálů. UniBase™ také spojuje 3 běžné kryté drážky pro vedení elektrických kabelů a zasunovací vnější odpad. (2) UniFrame™: Vstřikované lisované Z-nosné komponenty spojují základnu, skořepinu a skříňku do tvaru integrované nosné konstrukce nenapodobitelné přesnosti a pevnosti. (3) UniColumn™: Pod základnu jsme přidali podporu vysoce zatěžovaných ploch pro posílení celkové integrity lázně. Tento proces značným způsobem zlepšuje strukturu prostoru pro ovládání a oblasti pro sezení v této lázni. (4) UniShell™: Každá skořepina se skládá z 3-vrstvého systému zajišťující extra pevnost a stabilitu. Zde se mísí akrylová pryskyřice odolná UV záření, ABS odolávající nárazu a hutný ztužovač a tím zajišťují, že naše lázně mají dlouhou životnost, odolávají povětrnostním vlivům a jsou pohodlné. (5) Skříňka EternaWood™: Robustní a atraktivní; naše materiály pro výrobu skříňky jsou dekorovány vzorem struktury dřeva, nabízející vám roky užívání bez potřeby údržby.

JetPak - Technologie

Diky technologii JetPak a způsobu jakým jsou vedeny jednotlivé hadice okolo skeletu vířivky má vířivá vany od Villeroy & Boch mnoho výhod oproti konkurenci. 1)Vířivka obsahuje mnohem méně rozvodů. 2)Menší ztráty výkonu kvůli tření. 3) Více výkonu na všech sedadlech. 3) Energeticky úspornější a efektivnější

Volitelné příslušenství

Zvedák termokrytu

Jednoduchý design a špičková kvalita poskytuje skutečný komfort a funkčnost. Jednoduše zvedněte kryt vířivky a vychutnejte si relaxaci.

Schůdky k vířivce

Pro snadný přístup do vaší vířivky. Schůdky jsou k dispozici v barvách šedé, hnědé nebo mahagon.

Barevné kombinace

Skladem v této barevné kombinaci - X-Series

Skořepina - Platinum

Kabinet - Harbour Grey

Termokryt - Ash Grey

Skořepiny - X-Series

Platinum

Midnight

Snow

Kabinety - X-Series

Harbour Grey

Mountain Walnut

Termokryty - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat