Keramické sauny suché

Suché keramické sauny

Keramickésuché sauny příjemně prohřívají, ale díky nižším teplotám nezatěžují tolik krevní oběh.

.. takže je mohou navštěvovat i lidé, kteří nemohou ze zdravotních důvodů užívat klasické finské sauny nebo nesnesou tak vysoké teploty, starší hosté a vlastně všichni klienti, kteří rádi odpočívají v teple a klidu. 

Mezi hlavní typy suchých keramických saun patří tepidariumlaconiumbylinná sauna a mořské klima - neboli mořská sauna.

Další relaxační procedury

Tepidarium připravuje hosty na další procedury, je v něm mírné sálavé teplo. Laconium uklidňuje a prohřívá. Bylinná inhalace díky bylinnému aroma působí příznivě na dýchací cesty a mořské klima (sauna) navozuje v kabině prostředí oblasti Mrtvého moře.

Suché keramické sauny mají vytápěné zdi, podlahu i sedáky. Suché sauny mají nízkou vlhkost vzduchu a teploty kolem 40 - 55 °C.

Sauny na míru

Veškeré sauny, které vyrábíme, jsou stavěné na míru našim zákazníkům. Klient si vybere rozměry dané sauny, design sauny je také na míru. Jelikož se jedná o keramické sauny, vybíráme společně se zákazníkem také různé druhy a dekory obkladů, takže naše sauny jsou do detailu vyrobené dle přání a požadavků našich zákazníků. Keramické sauny jsou vhodné do všech wellness center, hotelů, bazénů a lázeňských komplexů. 

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.