Vodní dekorace

 • Vodní stěna Praha

  Vodní stěna v centru Prahy na proti Paládiu, Jsou zde umístěny 4x3m panely, které byly instalovány do dveří. Üčelem bylo zaujmout kolemjdoucí lidi a zamezit viditelnost dovnitř na hrací automaty.

   

   

   

   

 • Vodní stěna - Kladno

  Vodní stěna 1x3m která byla umístěna jako luxusní doplněk schodiště.

   

   

   

   

 • Vodní stěna - výstava

  Dekorace vodní stěny a vodních sloupů na veletrhu ForArch 2013.

 • Vodní stěna - tanvald

  Vodní stěna 3x3m jako hlavní dekorace wellness centra. Vám dokáže zpříjemnit celkové prostředí, ať už ve Vašem wellness centru, SPA studiu, v restauraci, kavárně či ve Vašich obchodních prostorech. Speciální produkty, jako jsou například vodní stěny s bublající vodou, které jsou podsvíceny nejrůznějšími pozvolna se měnícími barvami, mají velmi kladné účinky na smyslové vnímání člověka. Odstraňují stres, vytvářejí pocit pohody a relaxace. Vodní sloupy a stěny perfektně zapadnou do Vašeho interiéru a vytvoří příjemné zázemí v místnosti.

 • Vodní stěna Pardubice

  Vodní stěna v Music clubu Hobe Pardubice, 3x2m s Digitalní LED RGB projekcí podle hudby... Vám dokáže zpříjemnit celkové prostředí, ať už ve Vašem wellness centru, SPA studiu, v restauraci, kavárně či ve Vašich obchodních prostorech. Speciální produkty, jako jsou například vodní stěny s bublající vodou, které jsou podsvíceny nejrůznějšími pozvolna se měnícími barvami, mají velmi kladné účinky na smyslové vnímání člověka. Odstraňují stres, vytvářejí pocit pohody a relaxace. Vodní sloupy a stěny perfektně zapadnou do Vašeho interiéru a vytvoří příjemné zázemí v místnosti.

   

 • Vodní stěna - Hlinsko wellness

  Vodní stěna 2x1,5m použitá jako relaxační a dekorační prvek, který je součástí saunové místnost wellness centra. Je zde použity RGB LED osvětlení pro nastavení různých barev.

   

   

 • Vodní stěna pro ForArch 2014

  Dekorace veletržního stánku na stavebním veletrhu ForArch 2014 v Praze. Jsou zde vystaveny 2x 3x3m vodní stěny. Náš stánek díky této dekoraci vyhrál cenu nejhezčí stánek na 60m2.

   

   

 • Vodní stěna - Praha Wellness

  Luxusní dekorativní vodní stěna umístěná ve wellness centru v Praze. Rozměr 1x2m. Vodní stěna je upevněná do pódia vedle vířivé vany a do stropu. Slouží jako relaxační a dekorativní prvek.

   

   

 • Vodní stěna u vířivky

  Vodní stěna 1x2m umístěná ve francouzkém okně. Vodní stěna je umístěna v zímní zahradě v prosklené části vedle vířivé vany. Osvětlení led RBG. Ideální doplněk zimní zahrady který odbouráva stres a napomáhá relaxaci.

 • Vodní stěna - Kasíno - Hradec Králové

   Vodní stěna 3x1m umístěná v interiéru kasina mezi dvěmi pilíři. RGB LED osvětlení

   

   

   

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741

Chci se zeptat