Vířivka pro celou rodinu na Vysočině

K rodinnému domu na Vysočině jsme instalovali vířivku A7L pro pět osob od kvalitního německého výrobce Villeroy & Boch. Vířivka je umístěná na zahradě na vyvýšené dřevěné terase a lehce zapuštěná. Jak jsme již zmínili, vířivka je určena až pro pět osob a její součástí je také jedno interní lehátko a díky tomu je vhodná opravdu pro celou rodinu. 

Díky různému tvarování vířivky se tato hodí jak pro děti, tak pro dospělé. Villeroy & Boch je velmi kvalitní ve více ohledech, vzhledem k nízkým nákladům na vytápění, které se pohybují do 7.000,- Kč/rok se budete chtít bez obav "vířit" i v zimě a za nás osobně... je tato doba na relaxaci ve vířivce ta nejlepší.

S výhodami vířivek Villeroy & Boch jsme ještě nezkončili, tak jako ostatní vířivky této řady i tato vířivá vana s označením A7L má systém JetPak. A tak když vás omrzí jeden typ trysek, prostě je vyměníte za jiné. 

Inspirujte se tedy i vy... krásné umístění s dřevěnou terasou, dřevěným a přírodním opláštěním rodinného domu a ještě se zákrytem proti větru a schůdky pro snadnější přístup do vířivky.

Fotogalerie Vířivka pro celou rodinu na Vysočině

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat