Bazén se silným protiproudem Jacuzzi PowerPro 16

PowerPro® 16

Počet míst ve vířivce
Počet trysek ve vířivce
32

Sportovní bazén s protiproudem pro opravdové sportovce Jacuzzi PowerPRO® 16 je kratší verzí sportovního bazénu se silným protiproudem PowerPRO® 19. Pokud to myslíte se sportem vážně, měli byste myslet také na správně vyvážený trénink a regeneraci. Tento bazén se silným protiproudem splní veškerá očekávání. V prostoru pro plavání realizujete svůj každodenní trénink a hned v další části zrelaxujete všechny svaly v těle.

Tento sportovní bazén s protiproudem má rozměry 4.72x2.36 a hloubku 1.35m. V celém skeletu bazénu najdete 32 velmi kvalitních trysek a speciální silné sportovní protiproudy PowerPro® Swim Active Flo. 

Cena s 15% DPH
NA DOTAZ
ClearRay Ozone + UV-C

ClearRay Ozone + UV-C

Systém čištění vody pomocí O3 (Ozone) +UV-C sterilizace 

Unikátní systém CLEARRAY® UV-C Active Oxygen nabízí opravdu čistou a průzračnou vodu bez virů a baktérií. Použití technologie Aktivního Ozónu + UV-C neutralizuje vodní patogeny a snižuje tak množství dezinfekčních prostředků, které je nutné k použití ve vodních systémech jako jsou bazény a vířivky.

5-STAGE filtrační proces*

STAGE 1&2 - Skimmer a ProCatchTM | STAGE 3 - ProClarity® a ProStreamTM cirkulace | STAGE 4 - The ProStreamTM a ProClear® | STAGE 5 - The ProClear® filter

*Počet procesů filtrace se liší dle kolekce a verze Jacuzzi vířivých van

PowerPro® Swim Jets

PowerPro® Swim Jets

Silné trysky protiproudu pro sportovce

Unikátní kombinace všestraných a silných plaveckých trysek PowerPRO® a ergonomicky navržených sedadel je to co jako sportovec potřebujete a chcete. Díky možnosti nastavení síly trysek si dokážete volit takový protiproud, který pro vás bude optimální.

Energy Efficiency + APP

Energy Efficiency + APP

Energeticky a úsporně + Wifi

Jacuzzi bazény s protiproudem jsou realizovány tak, aby jejich komponenty byly co možná poměrově a výkonostně nejúčinější. Je tak zvýšena efektivita všech trysek a protiproudu na maximum. A díky mobilní aplikaci dokážete vše řídit na dálku.

ClearRay Pro3Tect Oxidizer

ClearRay Pro3Tect Oxidizer

Automatický ozonátor pro neuvěřitelně čistou vodu bez baktérií

Dalším významnou vlastností bezénů s protiproudem je ClearRay® Pro3TectTM automatický ozonátor. Tato technologie je speciálně designovaná pro použití současně s technologií ClearRay® UV-C a obě těchnologie se maximálně možně doplňují při odstraňování baktérií virů a dalších škodlivin ve vodě.

3-Stage Filtration

3-Stage Filtration

Tří fázová filtrace pro dokonale čirou vodu v bazénu

Tato unikátní filtrační metoda obsahuje hydromasážní čerpadlo, hladinový skimmer Weir Door/ Pro CatchTM Bag, a dvě filtrační jednotky (filtry) s 4.6m2 plochou ke sběru nečistot.

Fitness Options

Fitness Options

Unikátní systém doplňků pro aerobik a sport v bazénu.

Sportovní doplňky a další vylepšení bazénu s protiproudem vám umožní přenést klasické cviky z tělocvičny přímo do prostředí s vodou, která vám přinese mnoho dalších výhod.

Easy Entrance Steps

Easy Entrance Steps

Snadný a bezpečný vstup do bazénu díky Easy Entrance Steps

Pro snadná a bezpečný vstup do bazénu s protiproudem PowerActiveTM 19 jsou připraveny integrované schůdky s protiskluzovým povrchem a tak se vám nebo komukoliv jinému nemůže stát, že byste při vstupu snad podklouzli.

Waterfall + LED Lights

Waterfall + LED Lights

Osvětlený vodopád pro zpříjemnění atmosféry

Design celého bazénu s protiproudem doplňuje designový osvětlený vodopád. Tento vodopád může sloužit také jako další masášní proudění vody pro krk, ramena nebo záda. Dalšími výjimečnostmi je LED osvětlení, které je jak integrované tak součásní exteriérů a osvětluje skořepinu bazénu i okolí.

Rozměry DxŠxV (m) 4.72 x 2.36 x 1.35m
Celkový počet míst 4
Samostatná sedadla 4
Míst k ležení 0
Počet trysek 32
Objem vody ve vířivce 7638 Litrů
Vodní čerpadlo 2x 2.5kW
Filtrace  tří stupňová
UV-C lampa proti baktériím CLEARRAY TM
Ozón proti baktériím CLEARRAY ® PRO3TECTTM
Materiál masážních trysek Broušená nerez
Termokryt Alaskan safety cover ano
Interní osvětlení s programovatelnými LED světly s efekty ano
Externí osvětlení okolí a kabinetu ano
Speciální ochrana proti odrazu vln a tvoření vlnobití ano
Protiskluzový vstup ano
Rychlé vypouštění ano 40mm flexi hadice
Exklusivní fitness doplňky (na vyžádání) AquaticFitness Guides, Aqua-Rowing Kit, Aqua Fitness Package, Wall mounted Exercise Bar

Typy trysek a protiproudu

2 X POWERPRO® SWIM CURRENT JETS | 2 X POWERPRO® SWIM CURRENT JET | 6 X POWERPRO® SWIM RIFLING JET | 6 X POWERPRO® SWIM MASSAGE JET | 16 X POWERPRO® SWIM ROTATIONAL JET
WaterWatch®

WaterWatch®

WaterWatchTM jsou jedinné chytré hodinky vyvinuté přímo pro Swim Spa bazény s protiproudem

Stačí si tyto hodinky nasadit na zápěstí, ty se automaticky spojí s vaším SwimSpa Jacuzzi bazénem s protiproudem a začnou sbírat veškerá data. Můžete si tak po vašem sportovním výkonu analyzovat kalorie, uplavanou vzdálenost, čas, interval a ještě více. 

Díky světovému propojení můžete svůj výsledek porovnávat s dalšími sportovci v bazénech s protiproudem Jacuzzi.

Alaskan Safety Cover

Alaskan Safety Cover

Termokryt a bezpečnostní kryt v jednom

Alaskan Safety Cover je přesný a účinný termokryt a bezpečnostní kryt bazénů s protiproudem v jednom. Jeho unikátní vlastnosti zateplení udržují bazén neustále při té správné teplotě a díky možnosti jednoduchých zámků funguje také jako bezpečnostní kryt proti pádu nečistot nebo odfouknutí větrem.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat

sKlik Bez konverze.