PowerActive™ 19

Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
34

Bazén s protiproudem nebo vířivka s protiproudem? Obě tyto možnosti splňuje nejvetší z řady Jacuzzi bazénů PowerActive 19. Tento bazén s protiproudem je vhodný jak ke sportovnímu užití jako trenažér tak k celoročnímu využití vodního aerobiku nebo plavání.

Tento bazén s protiproudem má neuvěřitelné rozměry 5.64m x 2.36m a hloubku 1.35m.
V celém skeletu bazénu najdete 34 kvalitních trysek a dokonce dvě speciální trysky protiproudu PowerPro® Swim Active Flo. Celkový objem "nádrže" je poté 9038L.

Celý bazén je poháněn dvěmi čerpadly o výkonu 2,5 kW každé. Nastavitelný proudový systém SwimFlex™ vám umožňuje nastavit aktuální úroveň pro perfektní rychlost plavání. 

Cena bez DPH
NA DOTAZ
ClearRay Ozone + UV-C

ClearRay Ozone + UV-C

Systém čištění vody pomocí O3 (Ozone) +UV-C sterilizace 

Unikátní systém CLEARRAY® UV-C Active Oxygen nabízí opravdu čistou a průzračnou vodu bez virů a baktérií. Použití technologie Aktivního Ozónu + UV-C neutralizuje vodní patogeny a snižuje tak množství dezinfekčních prostředků, které je nutné k použití ve vodních systémech jako jsou bazény a vířivky.

5-STAGE filtrační proces*

STAGE 1&2 - Skimmer a ProCatchTM | STAGE 3 - ProClarity® a ProStreamTM cirkulace | STAGE 4 - The ProStreamTM a ProClear® | STAGE 5 - The ProClear® filter

*Počet procesů filtrace se liší dle kolekce a verze Jacuzzi vířivých van

Energy Efficiency + APP

Energy Efficiency + APP

Energeticky a úsporně + Wifi

Jacuzzi bazény s protiproudem jsou realizovány tak, aby jejich komponenty byly co možná poměrově a výkonostně nejúčinější. Je tak zvýšena efektivita všech trysek a protiproudu na maximum. A díky mobilní aplikaci dokážete vše řídit na dálku.

ClearRay Pro3Tect Oxidizer

ClearRay Pro3Tect Oxidizer

Automatický ozonátor pro neuvěřitelně čistou vodu bez baktérií

Dalším významnou vlastností bezénů s protiproudem je ClearRay® Pro3TectTM automatický ozonátor. Tato technologie je speciálně designovaná pro použití současně s technologií ClearRay® UV-C a obě těchnologie se maximálně možně doplňují při odstraňování baktérií virů a dalších škodlivin ve vodě.

3-Stage Filtration

3-Stage Filtration

Tří fázová filtrace pro dokonale čirou vodu v bazénu

Tato unikátní filtrační metoda obsahuje hydromasážní čerpadlo, hladinový skimmer Weir Door/ Pro CatchTM Bag, a dvě filtrační jednotky (filtry) s 4.6m2 plochou ke sběru nečistot.

Fitness Options

Fitness Options

Unikátní systém doplňků pro aerobik a sport v bazénu.

Sportovní doplňky a další vylepšení bazénu s protiproudem vám umožní přenést klasické cviky z tělocvičny přímo do prostředí s vodou, která vám přinese mnoho dalších výhod.

Easy Entrance Steps

Easy Entrance Steps

Snadný a bezpečný vstup do bazénu díky Easy Entrance Steps

Pro snadná a bezpečný vstup do bazénu s protiproudem PowerActiveTM 19 jsou připraveny integrované schůdky s protiskluzovým povrchem a tak se vám nebo komukoliv jinému nemůže stát, že byste při vstupu snad podklouzli.

Waterfall + LED Lights

Waterfall + LED Lights

Osvětlený vodopád pro zpříjemnění atmosféry

Design celého bazénu s protiproudem doplňuje designový osvětlený vodopád. Tento vodopád může sloužit také jako další masášní proudění vody pro krk, ramena nebo záda. Dalšími výjimečnostmi je LED osvětlení, které je jak integrované tak součásní exteriérů a osvětluje skořepinu bazénu i okolí.

Rozměry DxŠxV (m) 5.64 x 2.36 x 1.35
Celkový počet míst 4
Samostatná sedadla 4
Míst k ležení 0
Počet trysek 34
Objem vody ve vířivce 9038 Litrů
Vodní čerpadlo 2x 2.5kW
Filtrace  tří stupňová
UV-C lampa proti baktériím CLEARRAY TM
Ozón proti baktériím CLEARRAY ® PRO3TECTTM
Materiál masážních trysek Broušená nerez
Termokryt Alaskan safety cover ano
Interní osvětlení programovatelnými LED světly s efekty ano
Externí osvětlení okolí a kabinetu ano
Speciální ochrana proti odrazu vln a tvoření vlnobití ano
Protiskluzový vstup ano
Rychlé vypouštění ano 40mm flexi hadice
Exklusivní fitness doplňky (na vyžádání) AquaticFitness Guides, Aqua-Rowing Kit, Aqua Fitness Package, Wall mounted Exercise Bar

Typy trysek a protiproudu

3 X POWERPRO® SWIM ACTIVE FLO JET | 2 X Hip Jets | 2 X POWERPRO® SWIM CURRENT JET | 6 X POWERPRO® SWIM RIFLING JET | 6 X POWERPRO® SWIM MASSAGE JET | 16 X POWERPRO® SWIM ROTATIONAL JET

Porovnávání modelů

PowerActive™ 19
WaterWatch®

WaterWatch®

WaterWatchTM jsou jedinné chytré hodinky vyvinuté přímo pro Swim Spa bazény s protiproudem

Stačí si tyto hodinky nasadit na zápěstí, ty se automaticky spojí s vaším SwimSpa Jacuzzi bazénem s protiproudem a začnou sbírat veškerá data. Můžete si tak po vašem sportovním výkonu analyzovat kalorie, uplavanou vzdálenost, čas, interval a ještě více. 

Díky světovému propojení můžete svůj výsledek porovnávat s dalšími sportovci v bazénech s protiproudem Jacuzzi.

Alaskan Safety Cover

Alaskan Safety Cover

Termokryt a bezpečnostní kryt v jednom

Alaskan Safety Cover je přesný a účinný termokryt a bezpečnostní kryt bazénů s protiproudem v jednom. Jeho unikátní vlastnosti zateplení udržují bazén neustále při té správné teplotě a díky možnosti jednoduchých zámků funguje také jako bezpečnostní kryt proti pádu nečistot nebo odfouknutí větrem.

SERVIS | OBCHOD

+420 774 064 741
+420 777 064 741
+420 604 103 684

Kontaktovat